Комплект підшипника передньої маточини на Рено Логан 2, Сандеро 2/ASAM 30925


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 30925
Опис: Підшипник передньої маточини
Сторона встановлення: передня вісь, двостороння
Автомобіль: Renault Logan 2
Період: з 2007 до 2013 р.
Застосування: D4F 1.2i 16V, K7M 1.6i 8V, K9K 1.5dci
Сумісність: Renault Logan MCV c 2013г./Renault Sandero Stepway 2 с 2013г./ Renault Sandero 2 с 2013г.
Виробник: ASAM
Країна: Румунія
Опис: Підшипник передньої маточини
Сторона встановлення: передня вісь, двостороння
Автомобіль: Renault Logan 2
Період: з 2007 до 2013 р.
Застосування: D4F 1.2i 16V, K7M 1.6i 8V, K9K 1.5dci
Сумісність: Renault Logan MCV c 2013г./Renault Sandero Stepway 2 с 2013г./ Renault Sandero 2 с 2013г.
Виробник: ASAM
Країна: Румунія
| Основні | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Виробник | Asam |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Країна виробник | Румунія |
| Ширина | 37 мм |
| Код запчастини | 30925 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | Logan MCV 2012, Sandero STEPWAY, Dacia LOGAN II 2012-, Dacia SANDERO II 2012-, Renault LOGAN (L8_) 2013- |
| Модель | Logan |
- Ціна: від 929 ₴
