BOSCH 1987432247 — Фільтр салону на Рено Флюенс



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 1987432247
Опис: Салонний фільтр
Виготовлення фільтра: Салонний фільтр тонкого очищення
Автомобіль: Renault Megane 3/ Fluence
Період: з 2008 р.
Застосування: K9K 1.5dci, M4R 2.0 16V, K4M 1.6 16V
Сумісність: Renault Megane 3
Виробник: Bosch
Країна: Германия
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1987432247 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) 2004-2009, Renault MEGANE III (BZ0_) 2008-, Renault MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2008-, Renault MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2008- |
| Висота [мм]: | 35 мм |
| Модель | Megane |
| Довжина[мм]: | 215 мм |
| Ширина [мм]: | 200 мм |
| Серія | MEGANE III (BZ0_) 2008- |
- Ціна: 477 ₴
