Повітряний фільтр на Рено Меган 3, Рено Флюенс 1.6i 16 V / Purflux A1195




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: A1195
Опис: Повітряний фільтр
Автомобіль: Renault Megane 3
Період: c 2018г.
Об'єм двигуна: K4M 1.6i 16V
Виробник: Purflux
Країна: Франція
Сумісність:
Модель:GRAND SCENIC II (JM0/1_)
Модель:MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_)
Модель:MEGANE II COUPE-CABRIOLET (EM0/1_)
Модель:MEGANE II HATCHBACK VAN (KM0/2_)
Модель:MEGANE II KOMBI (KM0/1_)
Модель:MEGANE II NADWOZIE ZAMKNIETE / KOMBI (KM_)
Модель:MEGANE II SEDAN (LM0/1_)
Модель:MEGANE III COUPE (DZ0/1_)
Модель:MEGANE III GRANDTOUR (KZ0/1)
Модель:MEGANE III LIFTBACK (BZ0/1_, B3_)
Модель: SCENIC II (JM0/1_)
Модель: SCENIC III (JZ0/1_)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | A1195 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 244 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина [мм]: | 192 |
| Висота [мм]: | 65 |
| Довжина [мм]: | 247 |
| Марка | Renault |
| Модель | Megane |
| Серія | MEGANE III (BZ0_) 2008- |
- Ціна: 410 ₴
