Renault (Original) 402066949R — Передній гальмівний диск на Рено Гранд Сценік III D=296мм


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 402066949R
Опис: Передні гальмівні диски (D=296 мм, товщина 26 мм, вентильовані)
Необхідна кількість: 2
Автомобіль: Renault Grand Scenic III
Період: з 2009-2015г.
Застосування: K9K 1.5dci, M4R 2.0 16V, K4M 1.6 16V, M9R 2.0dci
Виробник: Renault (Original)
Країна: Іспанія
Сумісність:
GRAND SCENIC III (JZ0/1_)
LAGUNA COUPE (DT0/1)
LAGUNA III (BT0/1)
LAGUNA III GRANDTOUR (KT0/1)
LATITUDE (L70_)
MEGANE CC (EZ0/1_)
MEGANE III COUPE (DZ0/1_)
MEGANE III GRANDTOUR (KZ0/1)
MEGANE III LIFTBACK (BZ0/1_)
SCENIC III (JZ0/1_)
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Країна виробник | Іспанія |
| Товщина | 26 мм |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Виробник | Renault |
| Зовнішній діаметр | 296 мм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр маточини | 68 мм |
| Код запчастини | 402066949R |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Scenic |
| Серія | GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 2009- |
- Ціна: 3 630 ₴
