Renault (Original) 272358922R - крижка фільтра салону на Рено Меган 3


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 272358922R
Опис: Кришку фільтра салону (лючок)
Автомобіль: Renault Megane 3
Період: c 2008г.
Призначення: K9K 1.5dci, M4R 2.0 16V, K4M 1.6 16V
Виробник: Renault(Original)
Країна: Уточнюйте у менеджера.
Сумісність:
MEGANE CC (EZ0/1_)
MEGANE III COUPE (DZ0/1_)
MEGANE III GRANDTOUR (KZ0/1)
MEGANE III LIFTBACK (BZ0/1_)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 27235892R |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина[мм]: | 215 мм |
| Висота [мм]: | 35 мм |
| Ширина [мм]: | 200 мм |
| Марка | Renault |
| Модель | Megane |
| Серія | MEGANE III (BZ0_) 2008- |
- Ціна: 284 ₴
